Kontakt


RFHL Förbundskansli
Instrumentvägen 45
126 53 Hägersten
Tel: 08-54 55 60 60

Öppettider:
Telefontid: måndag-torsdag 10.00 – 14.00
Besökstid: Bokas endast via telefon, under telefontiden.

Det är våra medlemsföreningar ute i landet som praktiskt arbetar med människor som har beroendeproblematik. Kontakta gärna din närmaste medlemsförening, om du har frågor om ditt eller någon anhörigs bruk av narkotika eller läkemedel. Du hittar kontaktuppgifter under fliken ”Lokalt”.

E-post: info@rfhlriks.se
Facebook
Twitter

Förbundsordförande
Inger Forsgren
08-54 55 60 62
070-891 60 60
inger.forsgren@rfhlriks.se
Twitter: @IForsgren

Kanslichef
Antonny Illes
08-54 55 60 60
antonny.illes@rfhlriks.se

Kansliassistent
Dan Orellana
08-54 55 60 62
dan.orellana@rfhlriks.se

Projekt
Mikael Zeander
08-54 55 60 60
mikael.zeander@rfhlriks.se

Beroenderådgivning
Rune Johansson
08-54 55 60 60
rune.johansson@rfhlriks.se

Kommunikatör
Jenny Pira
08-54 55 60 60
jenny.pira@rfhlriks.se

Medlemsansvarig/Kontakt mot medlemsförening
Mikael Eriksson
08-54 55 60 64
mikael.eriksson@rfhlriks.se

Kansliadministratör
Anders Ryd
08-54 55 60 60
anders.ryd@rfhlriks.se

Här finns vi: Instrumentvägen 45, Hägersten, Sverige

Samarbetspartners

Följ oss